Na plastice vylepší každý centimetr vašeho těla!

Estetická medicína je oborem, který za poslední roky zažívá nebývalý vzestup. Poznáte to hlavně podle toho, že nabídka specializovaných klinik je každým dnem širší, propracovanější a také lákavější. Kliniky se již nezabývají pouze zmenšováním velkých nosů a zvětšováním malých prsou. Pojďme se podívat na novinky i stálice v nabídce klinik, které mohou vylepšit jakoukoliv část lidského těla, intimní partie mužů i žen nevyjímaje!

 

Stálice se nemění

Ano, zmiňované operace, jako jsou modelace a zvětšování ženských ňader pomocí silikonových implantátů, patří i v dnešní době mezi ty nejžádanější zákroky. Mezi velmi žádané zákroky patří také odsávání tukové tkáně, odstraňování hlubokých vrásek, podbradku a také operace očních víček a kruhů pod očima.

Mezi muži i ženami jsou také stále žádány operace a modelace tvaru nosu – tzv. rhinoplastika. Praha je v tomto ohledu vyhlášenou destinací, kam si za těmito dnes již běžnými operacemi vydá velké množství klientů. Pokud jste však z Moravy, nemusíte cestovat tak daleko, kvalitní kliniky najdete například v Brně.

 

Neinvazivní zákroky

Máme tu skvělou zprávu pro ty, kteří se bojí jehel, skalpelů, krve a bolesti. Vědecké kapacity myslí i na zákroky, které nic z těchto nepříjemných momentů neobsahují. Říká se jim neinvazivní a pro svoji práci využívají například laser nebo radiovou frekvenci. Jmenujme některé z nich:

  • odstranění tetování laserem
  • depilace pomocí laseru pro muže i ženy
  • omlazení obličeje pomocí fotorejuvenance
  • peeling obličeje chemickou cestou
  • odstranění tmavých kruhů a váčků pod očima

 

Mini invazivní zákroky

U těchto zákroků také není potřeba rekonvalescence, drobně však zasahují například jehlou do pokožky:

  • aplikace botulotoxinu pro redukci hlubokých vrásek
  • transplantace vlasových cibulek
  • aplikace kyseliny hyaluronové pro omlazení pleti
  • aplikace vlastní plazmy nebo výtažku z kmenových buněk pro podporu růstu vlasů
  • odstraňování jizev, žilek, strií nebo lipomů.

 

Kontroverzní zákroky

Možná by vás to ani nenapadlo, ale plastičtí chirurgové se věnují také intimním oblastem jak u žen, tak u mužů. Někteří z nich se na tyto partie dokonce specializují. Vůbec je tak proto nepřekvapí klienti, kteří si v soukromí kliniky nechají třeba vybělit anální otvor. Speciální pozornost můžete také soustředit na ženský genitál. Ten se dá například omladit pomocí radiové frekvence, laseru, nebo zpevnit prostřednictvím rejuvenance laserem. A kdo není spokojen s celkovou vizáží svého genitálu, může postoupit kompletní změnu pomocí modelace.

 

Zdravotní zákroky

Specializované kliniky se však zabývají také operacemi zdravotními. Jsou jimi například operace syndromu karpálního tunelu rukou, odstranění problematických znamének, nebo třeba infuze vitaminu C pro prevenci chorob a podporu imunitního systému. Dalším velice zajímavým zákrokem je také gynekomastie, která pomáhá mužům s odstraněním zbytnělé prsní žlázy, jež se nepodařila eliminovat pomocí hormonální léčby nebo diety.

 

Závislost na plastikách

O tom, že nic se nemá přehánět, nemusíme nikoho přesvědčovat. Narazili jsme na ženu, jež plastikám propadla. Nám se líbí, když jsou úpravy decentní, profesionální a téměř k nerozeznání od přirozeného vzhledu. Proto vždy doporučujeme kvalifikovanou kliniku s profesionálním a rozumným personálem.

A jak jste na tom se svým vzhledem vy? Uvažovali jste někdy o návštěvě na klinice, kde vám dokážou vylepšit vzhled? Nebo jste již dávno spokojeným klientem? Nebo se stále bojíte a hledáte odvahu? Pojďte o tom s námi diskutovat v komentářích!

Karel Knotek