Erotické masáže Praha představují masáž lingamu – proč by ji měl zažít každý muž?

Jestli jste alespoň jednou zalistovali v Kámasútře, budete název lingam určitě znát – erotické masáže Praha však dokáží tomuto pojmu dodat úplně nový rozměr. Jestli jste alespoň jednou zalistovali v Kámasútře, budete název lingam určitě znát – erotické masáže v Praze však dokáží tomuto pojmu dodat úplně nový rozměr. Ruce odbornic z www.pleasure-world.com určitě nenechají nikoho chladným. Ale nejde tu jen o čistě fyzický prožitek, ve hře jsou i zdravotní benefity.

Erotické masáže Praha – kouzlo smyslnosti

Lingam masáž nebo také masáž penisu vychází z rituálu tantry. Je velmi příjemná a smyslná. Obvykle bývá součástí většího celku, kdy šikovná masérka nejdříve uvolní celé tělo vláčnými a zručnými pohyby. Podle původního učení tak dojde k odblokování energetických kanálů, které poté zprostředkují lepší prožitek. V praxi se můžete těšit na účinnou relaxaci bolavých svalů, odplavení stresu a absolutní uvolnění. Tím vše ale teprve začíná.

O co přesně jde?

Cílem lingam masáže je stimulace erotogenních tlakových bodů okolo penisu a na něm, jejichž prostřednictvím se pak životodárná sexuální energie rozšíří do celého těla. Primárním účelem tedy není rychlá ejakulace díky ruční stimulaci, ale komplexní a hluboký zážitek, při němž je orgasmus jen takovým příjemným bonusem.

Erotická masáž nebo jen obyčejná tantra?

Záleží jen na vás, jak hlubokou a očišťující zkušenost si chcete dopřát. Poradíme vám, jak se vyznat v rozmanité nabídce těchto nevšedních a vzrušujících služeb.

Za málo peněz málo muziky

Až se budete porozhlížet po správném místě, kde byste mohli tenhle jedinečný zážitek vyzkoušet na vlastní kůži, vsaďte na opravdu pečlivý výběr. Obyčejné masážní salony na svých stránkách často zdůrazňují (obvykle velkými písmeny), že ejakulace v žádném případě není nezbytnou součástí nabízené služby. Masérky bývají po celou dobu oblečeny v sárongu a o erotické atmosféře také nelze mluvit. Jak vypadá běžná tantra je pěkně popsáno třeba ZDE.

Chtějte potěšení bez kompromisů

Erotické masážní salony si svých zákazníků váží více. Chápou, jak důležité je sexuální energii nejenom doplnit, ale také šikovně nasměrovat. Jejich zručné masérky se nespoléhají jen na klasickou tantrickou masáž tlakových bodů, ale kombinují i další rafinované techniky, které si umí poradit i s předčasnou nebo naopak pomalu nastupující ejakulací. Prostředí je maximálně intimní a dbá i na nedotknutelnost soukromí klienta.

Lingam masáž – proč vsadit právě na ni?

Odborné studie vyzdvihují pravidelný sex respektive ejakulaci jako skvělou prevenci proti nejrůznějším problémům zdravotního i psychického rázu. Erotické masáže však své pravidelné zákazníky obohacují mnohem více než obyčejný sex, a to z jednoho prostého důvodu. Zákazník erotické masáže je jen pouhým „příjemcem,“ nemusí si dělat starosti se svým výkonem v posteli nebo se snažit o uspokojení partnerky na úkor svých vlastních pocitů a potřeb. A už jen tato nenucenost dokáže být velmi osvobozující.

4 zdravotní důvody, které vás přesvědčí

  • posílení psychického zdraví
  • odplavení stresu
  • zlepšení problémů s erekcí
  • vylepšení sexuální zdraví (zejména stavu prostaty, kvalita spermií apod.)

Erotická masáž je pro vás ideální, když…

Možná stále ještě váháte, jestli je lingam masáž pro vás tím pravým. Podívejte se na následující seznam a zjistěte, jestli pro vás platí některá z popsaných situací. A jestliže ano, určitě neváhejte.

  • V sexuální oblasti se cítíte nejistí a chybí vám sebevědomí.
  • Máte problém navázat intimní kontakt se ženou.
  • Chcete zažít skutečně uspokojující sex po psychické i fyzické stránce.
  • Máte pocit, že ztrácíte chuť na sex.
  • Toužíte po něčem novém a vzrušujícím.

Erotická masáž není nevěra

To je poslední pádný argument, který vám předložíme. Kvalitní erotické masážní salony klasický sex neposkytují – nemají to zapotřebí. Jejich zručné a zkušené masérky vás překvapí pestrou škálou mnoha rozličných technik, takže si na nic podobného ani nevzpomenete. A vaše partnerské soužití taková návštěva rozhodně nenaruší. Naopak, získané techniky můžete využít i při domácích erotických hrátkách, dobrý návod najdete třeba TADY.

Karel Knotek