Chcete ho dostat? Oblečte se do erotické podprsenky

Muži si partnerky vybírají očima. Nejprve si pohlíží postavu a tvář a teprve pak zkoumají další atributy – třeba povahu či inteligenci. Ať už se řadí mezi takzvané “horňáky” nebo “dolňáky”, všichni bez rozdílu rádi sledují ženská prsa. Líbí se jim obnažená, poskakující nebo zahalená do erotické podprsenky. Prozkoumejte za účelem svádění slušivá prádelka, která jsou stvořená na hrátky dospělých. Zjistěte po čem muži touží.

Jak nakombinovat erotické podprsenky

Pokud si chcete pořídit ty správné textilní doplňky do ložnice, začněte výběrem vhodné erotické podprsenky. Zvolte si prototyp, který polichotí vašim ňadrům. Drobnější dekolt můžete svůdně zoblit push-upkami. Máte-li hezké bradavky, sáhněte po erotických podprsenkách se symbolickými či průhlednými košíčky.

V příslušném oddělení e-shopu k nim pak vyhledejte padnoucí kalhotky, které opět více ukáží, než schovají. Většinou už vám budou u vyhlédnutého zboží další kousky doporučeny automaticky včetně podvazkových pásů a silonek. Až se pak vašemu partnerovi předvedete v rafinovaném sexy “obalu”, bude mít co dělat, aby mu nevypadly oči z důlků. Znáte-li už jeho sexuální preference, například fixaci na satén nebo zálibu v latexu, rovnou tomu výběr erotických podprsenek přizpůsobte. A klidně vašeho partnera zapojte už do fáze výběru. Uvidíte, s jakou vervou vám přispěchá na pomoc a pravděpodobně celou zásilku ochotně zaplatí. Koneckonců vždyť právě nakoupil sice jakoby pro vás, ale ve skutečnosti po sebe.  

Muže fascinují ženská prsa v pohybu

Když si nějaká kočka vykračuje po ulici, tak řada mužů kolem ní doslova zcepení. Mohou za to její poskakující ňadra, která gentlemany neodolatelně přitahují. Na houpající se “kůzlátka” by dokázali civět od rána do večera. A co teprve, když si žena povyskočí – třeba přes švihadlo.

Když jste nyní pronikla do tohoto velkého mužského tajemství, můžete si jednu z vašich nových erotických podprsenek s klidem objednat bez výztuže. Vaše ňadra budou sice orámovaná zvolenou látkou, například krajkou, ale zůstanou nespoutaně volná, pohybující se do rytmu, až si vašeho partnera náležitě osedláte.

Po čem chlapy touží? Zabořit tvář mezi ňadra deroucí se z výstřihu

Jste-li majitelkou bujného dekoltu, není pro vás žádnou novinkou, že v kombinaci s větším výstřihem vzniká na vaší hrudi něco jako magnet na mužskou pozornost. Pánové opět bez ohledu na preference včetně těch, kteří jsou vysazení spíše na zadečky, nedokáží sledovat nic jiného, než buclaté kopečky vašich prsou.

S vhodným druhem ertotické podprsenky – bardotkou nebo push-upkou, můžete tohoto fenoménu bez obavy využít i s drobnějším formátem hrudníku. Snad neexistuje heterosexuální muž, který by protestoval proti tomu, spočinout hlavou mezi vašimi dmoucími ňadry.

Symoblické erotické podprsenky

Večer si tu a tam můžete  zpestřit erotickou podprsenkou, které se říká symbolická čili otevřená. Název vychází z faktu, že kromě kontur jako jsou ramínka či zapínací pás kolem hrudi žádné další části podprsenky včetně košíčků neexistují. Budete v ní dráždivě oblečená a neoblečená zároveň.

Jakmile jde o postel, vždy nakonec zvítězí nahota. Proč ale vašeho siláka předtím trochu nepoškádlit. Skryjte se do erotické podprsenky a dopřejte mu potěšení vysvobodit vás ze svůdného brnění. Dokonce i symbolické erotické podprsenky doplněné špagetovými tangy s otevřeným rozkrokem vzbuzují iluzi, že před mužem nestojíte tak, jak vás pánbůh stvořil. A právě tím vzniká kýžené tetelení, které partnera lechtá v podbřišku, když si představuje, jak si vás v příští minutě vybalí jako šťavnatý bonbon. Až erotickou podprsenku otestujete, klidně nám pošlete váš příběh v komentáři.

Karel Knotek