Znáte brazilskou depilaci? 

Pokud ne, máte jistě o čem přemýšlet, brazilská depilace je totiž hitem už několik desetiletí a nehodlá ze svého postavení nijak slevit! A my víme, proč!

Co je vlastně brazilská depilace?

Brazilská depilace představuje kompletní odstranění všech chloupků v oblasti těch nejintimnějších partií lidského těla. Počítá se tedy veškeré ochlupení, které dámy jinak mohou schovávat pod spodními kalhotkami. Brazilská depilace je prostě totální a nevyhýbá se ženským genitáliím, ani okolí konečníku. Je zkrátka zcela dohola! Vite ale, proč vlastně?

Brazílie plná krásných pozadí

Původ brazilské depilace je opravdu v Brazílii. Zcela jinak, než je tomu například u španělského ptáčka nebo tatarské omáčky. Tam v názvu původ opravdu nehledejte. A proč jsou to právě Brazilky, které daly světu tento odvážný styl holení? Odpověď je nasnadě! Stačí si představit některé slečny na festivalu v Rio de Janeiru nebo také mladé dívky ve velmi titěrných plavkách na brazilských plážích. Oboje mají jedno společné, více odkrývají než zakrývají. A nikdo se tomu ani nediví. Brazilské dámy mají totiž jedny z nejkrásněji tvarovaných zadečků ze všech žen na naší planetě. A krásné tvary je přece třeba ukazovat! 

Brazilské ženy v luxusních kostýmech zkrátka nemohou nechat nic náhodě a rozhodly se proto shodit veškeré ochlupení, aby jejich vzhled ukazoval opravdovou dokonalost. Chloupky tedy musí pryč! Brazilské dámy si zkrátka tolik nepotrpí na tvarování ochlupení v ženském klíně jako ženy v ostatních státech. 

Jde to i bezbolestně díky laseru!

Pokud jste brazilskou depilaci ještě nezkoušeli, nejspíš máte strach z bolestivé procedury. Naštěstí existují moderní metody, které nemusí být bolestivé. Zároveň se díky těmto moderním metodám může žena do plavek zbavit chloupků v podstatě natrvalo. Jejich odstranění v brazilském stylu se totiž dá během několika návštěv u odborníka profesionálně zvládnout laserem! Díky jeho speciálnímu paprsku je postupně likvidován kořínek chlupu, který po každé terapií více slábne. Poté již nemá sílu a nový chloupek již většinou nevytvoří.

Jak se na laser připravit?

Odborníci doporučují několik týdnů před prvním zákrokem chloupky netrhat žádnou z metod: například voskem, nebo strojkem. Den před první návštěvou na laseru je dobré chloupky oholit klasickým holicím strojkem nebo žiletkou. Pro optimální výsledek laserového odstranění chloupků v intimní oblasti je potřeba asi 7 návštěv. Každý člověk je však jiný, má jiné množství chloupků, jejich typ a kvalitu. Vše se dozvíte během odborné konzultace.

Kalhotky brazilky sluší všem!

Ze slunné Brazílie se do celého světa dostaly také kalhotky – takzvané brazilky. Jedná se o specificky střih kalhotek nebo spodního dílu dvojdilnych plavek – bikin. Důvod je nasnadě – krásné jihoamerické zadečky se zkrátka musí vystavovat. A tak se na plážích vystavují. Brazilské kalhotky mají jednu obrovskou výhodu – sluší většině žen a není pro ne třeba úplně dokonalá postava jako pro některé jiné střihy kalhotek. Brazilky zakrývají horní část pozadí, mají nižší pas. Na rozdíl od tangových kalhotek jsou vyrobeny z většího množství látky. Jaké další novinky se do světa rozšířily právě z Brazílie? Stačí se podívat na internet.

Co říkáte na “brazílii” v intimní oblasti? Přemýšleli jste o ní někdy? Hezké věci se přece mají vyzkoušet! Pokud se do tohoto směru v intimní oblasti vydáte, pořiďte si k tomu i brazilské kalhotky a napište nám, co na to říkal váš partner či partnerka!

Karel Knotek